Fórum

Děláte prospěšnou práci

Datum: 03.11.2014 | Vložil: Šárka Majerová

Děkuji za stránky pro "Odrostence", které mě opravdu oslovily. Myslím, že děláte velmi prospěšnou práci pro obrovskou skupinu lidí, kteří pomalu, ale jistě vzdávají pozitivní pohled na svou budoucnost.

 
 

RADOST ZE ŽIVOTA

Datum: 04.08.2014 | Vložil: Zuzana Masopustová

Děkuji za skvělé stránky, udělali jste mi velkou radost. A také proto, že konečně někdo našel odvahu otevřeně psát o tématech, o kterých se mladší lidé domnívají, že jsou pro odrostence tabu či co? Stárnutí neznamená sedět v čekárně u doktora a stěžovat si na bolesti v zádech a bůhvíkde ještě 🙂 Nás zajímá všechno možné, chceme cestovat, objevovat, milovat a hlavně ŽÍT 🙂

 
 

Re: RADOST ZE ŽIVOTA

Datum: 15.08.2014 | Vložil: Táňa Tučková

Ahojky Zuzano, děkuji Vám - za sebe i za svého partnera Pavla, který stránky tvoří se mnou - za pochvalu, máme z ní radost. Právě se chystáme během pár týdnů stránky opět více oživit a zaplnit je dalšími tématy....takže Váš příspěvek je pro nás další motivace, když víme, že naše práce má smysl a odezvu.... Krásný zbytek léta a na podzim nás prosím opět navštivte!

 
 

Díky za inspiraci

Datum: 30.10.2013 | Vložil: Milada z Liberce

Tyhle stránky jsem neznala a moc za ně děkuju. Jsou opravdu inspirativní, jiné než ostatní seniorské weby, na které chodím, když potřebuju konkrétní praktickou informaci. Na "odrostence" teď ale budu chodit z jiného důvodu - pro inspiraci a kvůli dobrému životnímu pocitu. S vámi mě určitě přejde depka z věku...

 
 

Wow, skvělé stránky!

Datum: 03.10.2013 | Vložil: Martina Konečná

Wow, ty Vaše stránky jsou fakt skvělé! A především přinášejí hodnotné informace a vlévají optimismus do žil! Možná, že s nimi startujete novou kulturu - zásadní změnu myšlení v přístupu starší generace k životu a možnostem, které jim život nikdy nepřestal nabízet! Vše je jenom v mysli, jak víme… Obzvlášť se mi líbil rozhovor s Markem Dzirasou o koučinku a také článek o sexu. A vůbec je tu toho k počtení hodně.

 
 

Usmívejme se!

Datum: 02.10.2013 | Vložil: Dagmar Morenová

Konečně webovky pro nás odrostence, kteří se cítíme být mladí, chceme si udržet svěží tělo a mladé myšlení a rozhodně nechceme zapadnout mezi důchodce "prudiče", kteří jen hudrují a mračí se. Již Goethe pravil, že mládí je stav ducha, a proto potkáváme i zapšklé "mlaďochy", kteří se s vráskami na duchu už možná narodili. Ale někdy stačí jen úsměv a laskavé slovo, aby se ty vrásky vyhlazovaly. Mám s tím osobní zkušenost - usměju se na ty "staré-mladé", prohodím pár slov a popřeju hezký den. U mnohých to fantasticky zabírá! A často to zabírá i u zdánlivě zapšklých penzistů. Najednou má o ně někdo zájem, najde si čas si pár minut popovídat. Když pak vidím, jak se ti lidé mile usmívají, mám dobrý pocit z toho, že jsem jim třeba trochu rozsvítila den. A sobě taky. Takže - usmívejme se na sebe!

 

Vaše osobní údaje budou použity jen ke zpracování tohoto komentáře Zásady zpracování osobních údajů