Všechen sex mého života

 Česko-německo-kanadský koprodukční projekt zkoumá milostný a sexuální život z pohledu seniorů

     Pod názvem „Všechen sex mého života“ probíhal zajímavý projekt kanadské společnosti Mammalian Diving Reflex, který zkoumá milostný a sexuální život lidí starších 65 let.

    Tento projekt vznikl za podpory Canada Council for the Arts Theatre International Program (Kanadská Rada pro mezinárodní divadelní projekty), Ontario Arts Council's National and International Touring program, Motus o.s., produkce divadla Alfred ve dvoře, Státního divadla a festivalu Pazz v německém Oldenburgu.

    Jeho tvůrci a pořadatelé vyhledávali (formou PR a inzerce ve vybraných médiích) vhodné účastníky (v termínu do konce září 2013), kteří by byli ochotní otevřeně mluvit o svém osobním životě a o tom, jak se postupem let vyvíjela a proměňovala jejich sexualita.

    Údaje z rozhovorů s přihlášenými zájemci měly posloužit jako zdroj druhé fáze výzkumu, která proběhla na přelomu října a listopadu 2013. Ta přinesla už hlubší skupinové diskuse i rozhovory jeden na jednoho, zvukově či obrazově zaznamenané pro dokumentární účely. Se souhlasem účastníka se tento materiál pak mohl objevit ve finální podobě projektu…

    Registrace (do 30.9.2013) pro první fázi výzkumu probíhala na emailové adrese klara@alfredvedvore.cz, u koordinátorky projektu Kláry Mišunové.

Zdroj: www.sensen.cz

(upraveno)